הגולשים שלנו ממליצים

"אחרי שפרצו לי הביתה הבנתי שבמיגון לא חוסכים וכדאי לקחת מערכת אמינה שמתוחזקת על ידי חברה גדולה ולא איזה שיפוצניק שיתקין לי מצלמת אינטרנט מיושנת – בלי לפגוע באחד. יתכן שזה מתאים לחלק מהאנשים אבל אני חיפשתי משהו מאוד ספציפי וגם מצאתי אותו במחיר טוב יותר מהצעות שקיבלתי והכל בזכותכם, תודה!"

ניסן, ראשון לציון

"בדיוק השבוע פרצו לשכנים שלי הביתה. זה הלחיץ אותי שלחצתי על בעלי כבר למחרת להתקין מערכת אזעקה ביתית. בזכותכם מצאנו אחלה הצעת מחיר וגם התקינו את המערכת באותו השבוע כבר. מזל כי שבוע לאחר מכן פרצו לבית אחר ברחוב – הצלתם אותנו."

נוגה שמעוני, חיפה

"שוב האינטרקום בבניין הפסיק לעבוד. תאמינו לי צריכים להוציא כרטיסיות לתיקון של הדברים האלה. הפעם החלטתי להזמין טכנאי אחר – מצאתי טכנאי אינטרקום דרך האתר שלכם שהציע לי לא לתקן את המערכת הקודמת והראה לי איך אני יכול לחסוך בהוצאות של הועד אם דווקא אני אתקין מערכת אינטרקום חדשה. אני מודה שזה לא נשמע לי בהתחלה אבל בדיעבד אני מודה בטעותי גם יש לנו מערכת חדשה יותר וכבר כמה חודשים אני לא שומע תלונות של שכנים – חסכתם לי אקמול!"

יוני גפני, נתניה

"אני בדרך כלל לא ממליץ – אבל השירות שלכם באמת נוח וגם מחירים תחרותיים – מרגישים שהבעלי מקצוע יודעים שהם מתחרים על אותו לקוח והם באמת משתדלים לתת כמה שיותר – אני ממליץ בחום לכל מי שאני שומע שצריך שירותי תקשורת ומיגון"

יוסי, אשדוד

"החברה שאני עובד בה החליטה להעלות רמה את מערכות האבטחה בבניין שלנו ולהתקין קודנים ומצלמות נוספות ואני הופקדתי להיות אחראי על ניהול הפרוייקט והמכרז. בהתחלה זה נראה לי כזה כאב ראש אבל האתר שלכם הפך את המשימה לקלה, אפילו הבוס שלי הופתע מהמהירות של ניהול הפרוייקט."

נתן, תל אביב

"עברנו לא מזמן לבית גדול יותר, מעין בית החלומות שלנו, חיכינו המון זמן לרגע הזה. שדיברנו קצת עם השכנים וגישננו אחר הביטחון באיזור, הבנו שכדאי שנשתמש במערכת מיגון. לא הכרנו איש מקצוע בתחום כי אף פעם לא היה לנו צורך בכך ובגלל כל המעבר וההוצאות לא רצינו לחרוג הרבה מהתקציב. בעלי מצא את האתר הזה באינטרנט ובאופן ממש מיידי פנו אלינו כמה אנשי מקצוע. הזמנו לביתנו איש מקצוע, ישבנו ודיברנו והוא נתן לנו המלצות ועצות בהתאם לאיזור ולבית שלנו. בחרנו ביחד במערכת הזעקה והחלטנו שביינתים אין צורך במצלמה או משהו בסגנון ושנהיה בקשר בהמשך. באמת שאנחנו מאוד מרוצים מהשירות, מהמחיר ומהעבודה של איש המקצוע, תודה רבה לו ולכם."

מיכל פנחס, הרצליה