שאלות ותשובות

האם קבלת הצעות המחיר כרוכה בתשלום?

לא! מטרתו המרכזית של הפורטל היא לעזור ללקוחות למצוא בעלי מקצוע איכותיים בתחום המיגון, האבטחה והתקשורת בקלות ובמהירות ולכן, קבלת הצעות המחיר אינה כרוכה בתשלום.

מי הלקוחות העיקריים שלכם?

מרבית הפניות המגיעות לאתר הינן מבעלי עסקים ואנשים פרטיים מכל הארץ המעוניינים ברכישת, שדרוג, תיקון וקניית מערכות אבטחה ואמצעי תקשורת שונים כמו: מרכזיות, מצלמות אבטחה, מערכות אינטרקום, גלאי עשן ועוד.

תוך כמה זמן יחזרו אלי לאחר ששלחתי את הטופס?

לאחר שנקבל את טופס הפנייה נפנה אותו למספר בעלי מקצוע המתאימים לנושא הפנייה שלך באזור מגוריך. תוך מספר דקות תצפה לפנייה עם הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד אותן תוכל להשוות בכדי לקבל החלטה מושכלת.

האם קבלת הצעות המחיר מהווה התחייבות מצידי לקבלת השירות?

כלל המתקינים, החברות וטכנאיי התקשורת שעובדים איתנו יודעים כי השארת הפרטים והעברת הצעות המחיר ללקוח אינה מצריכה כל התחייבות או תשלום מצד הלקוח. מטרתה היחידה היא להקל על לקוחותינו למצוא במהירות בעל מקצוע איכותי.

כמה תעלה לי העבודה?

תחום המיגון, האבטחה ואמצעי התקשורת הינו תחום תחרותי מאוד, מה שאומר שאנשים המעוניינים בשירות ייהנו מטווח מחירים גדול וכמעט כל אחד יוכל למצוא את השירות המתאים לו בהתאם להשקעה הכספית אותה הוא מעוניין להשקיע.

גם אתה תוכל לקבל הצעות מחיר משתלמות במיוחד ואף מבצעים ייעודיים לגולשי האתר, להשוואת בין הצעות המחיר השונות ולבחור בהצעה המתאימה לך ביותר.

מי הם בעלי המקצוע שיפנו אליי?

נותני השירות שעובדים עימנו הם נותני השירות הטובים ביותר בתחומם. אנו עובדים רק עם נותני שירות שנמצאו מתאימים על ידינו ושרמת המקצועיות, השירות והמחיר שלהם הם מהטובים ביותר שניתן לקבל בתחום.