תיקון אינטרקום

כל המידע והמחירים על תיקוני אינטרקום

אין דבר מעצבן יותר מלעמוד בגשם בכניסה לבניין ולחכות שהאינטרקום יואיל בטובו לעשות את עבודתו. צריכים להזמין חברה לביצוע תיקון אינטרקום? בואו לגלות באילו מקרים לא תהיה לכם ברירה, על כל מה שעלול להתקלקל במערכות אינטרקום וגם לזכות במחירים אטרקטיביים אצלינו באתר!

מתי צריך להזמין שירותים של תיקוני אינטרקום?

היום קיימות מערכות אינטרקום מכל הסוגים; כאלו שכוללות גם מצלמה, אחרות שמתחברות לקו הטלפון בבית, אינטרקום המופעל על ידי טביעת אצבע, זיהוי פנים וכיוצא באלה. כצפוי, ככל שמהערכת תהיה מתקדמת יותר, כך עשויות להגרם לה עוד ועוד תקלות ולהוות בעיה רצינית לדיירים והאורחים המבקשים בסך הכול להכנס אל הבניין בנוחות.

אז מה כולל בדרך כלל תיקון אינטרקום? קודם כל, ייתכן ותהיה בעיה במערכת הקולית של המכשיר, כלומר שלא יהיה ניתן לתקשר דרכו, על אף שהלחצן יפעל כהלכה ויפתח את דלת הבניין. בנוסף עלולים להיות רעשים חזקים בקו שלא יאפשרו לשום צד לשמוע את העומד מעבר לקו.

תופעה שכיחה נוספת (ואולי המהותית מבין כולן) היא כאשר כל המערכת התקלקלה או שבקה חיים לגמרי והאינטרקום לא פותח את דלת הכניסה בשום צורה. כך יוצא הרבה פעמים שדיירי הבניין ממתינים שעות מחוץ לביתם עד שמגיע נציג השירות מטעם החברה לטיפול בתקלה, וזו ללא ספק לא חוויה נעימה.

במידה והאינטרקום מחובר לטלפון המרכזי של הבית ומשהו בקו הטלפון או המכשיר עצמו מקולקל, ייתכן ויהיה לזה חלק גם בתפקוד של מערכת האינטרקום ויהיה צורך בהזמנת שירותים של תיקוני אינטרקום. כשלחצני הטלפון למשל לא עובדים, יהיה זה קשה מאוד לפתוח את שער הבית מבלי לצאת החוצה ולהתערב ידנית בעניין. בנוסף, גם התוספות משוכללות כגון מצלמה עשויות להתקלקל או להנזק.

על השוואות מחירים לא מתפשרים

האינטרקום לא מגיב? לא כל תקלה היא דחופה ויש מקרים בהם יהיה לכם גם קצת זמן להשוות מחירים ובין החברות השונות לפני שמתרימים את כל השכנים למען העניין. כל עוד המערכת האחראית על פתיחה של הדלת עובדת, אין צורך להלחץ או למהר להתפשר על חברת התקשורת הראשונה שנתקלתם בה.

תיקון אינטרקום עוד היום

לא מעוניינים להמתין על קו הטלפון לקבלת יעוץ ומחירים? אתם גם לא צריכים! מלאו את הפרטים שלכם כאן באתר ונוכל להפנות אליכם חברות מיגון ותקשורת אמינות וקרובות במהירות טיל, בקלות, בחינם וללא כל התחייבות.