קודן לדלת כניסה

החלטת שהגיע הזמן להתקין קודן? מתעניין באופציות המתקדמות? מעוניין בייעוץ מקצועי? הירשם באתר הממגנים והיחשף אל המוצרים המובילים, אל מיטב הדגמים וקבל הצעות מחיר עוד היום.

 

קודן כניסה – למה הוא משמש?

קודן כניסה או קודן לדלת נועד להחליף את מערכת האינטרקום המיושנת המוכרת לכולנו כך שבמקום פתיחת הדלת על ידי מפתח ניתן לעשות שימוש בקוד, אין זה משנה אם מדובר בבניין משותף או בבית פרטי, הדייר מקבל קוד אישי לפתיחת הדלת ללא כל צורך במפתח, לפתיחה קלה ופשוטה ולביטחון מירבי.

קודן לדלת כניסה – סוגים ומאפיינים

ישנם סוגים שונים של קודנים, קודן לדלת כניסה מפלסטיק, קודן ממתכת, קודן המיועד לפנים מבנה, קודן המותאם לתנאי חוץ (גשם, שמש, לחות), קודן משולב עם אינטרקום, קודן ללא אינטרקום, קודני כניסה מוארים, קודן נגד ונדליזם ושאר תכונות ומאפיינים, לכן רצוי להכיר את ההיצע בטרם הגעה להחלטה.

היכן ניתן להתקין קודן לדלת?

 

כיום נעשה שימוש נרחב בקודנים לכניסה, ניתן להתקינם כמעט בכל מקום – בבנייני מגורים, בתים פרטיים, בנייני משרדים, בתי עסק, גני ילדים, מוסדות ציבוריים או פרטיים, מפעלים, קליניקות וכן הלאה. רוב הקודנים מותאמים להתקנה לצד דלתות כניסה כאשר הדלת עצמה יכולה להיות דלת אלומיניום, עץ, זכוכית או ברזל.

אם כן בהחלט מדובר בפתרון מוצלח ונוח, אך שוב כיוון שקיימות אפשרויות מגוונות ולא מעט דגמים מומלץ להתוודע למבחר הקיים, לבצע סקר שוק נבון ואחראי, לברר מהן עלויות הרכישה וההתקנה וכאשר כל האינפורמציה הרלוונטית בידיך לבחור בדגם שישרת אותך כמו שצריך.

בפורטל ממגנים תמצא לא רק קודנים אלא גם מערכות אינטרקום, מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה גלויות או נסתרות, למעשה כל מה שקשור במיגון ותקשורת, כך שכדאי לעשות שימוש בשירות שאנו מספקים למאות משתמשים בכל יום.

 

מה צריך לעשות? לא הרבה, רק למלא את הטופס המופיע בתחתית העמוד ולקבל את הסיוע, בלי לשלם, בחינם ובקלות.