פימה מערכות אזעקה

מתעניין במערכת אזעקה פימא ?

 נמאס לך לצאת מהבית בחשש שיפרצו לך בזמן היעדרותך? כיום יש פתרון יעיל ובטוח שיאפשר לך ולמשפחתך לצאת מהבית בראש שקט, מערכת אזעקה פימה או של חברה מוכרת ומומלצת אחרת. פימה מערכות אזעקה הינן מערכות חכמות ומתקדמות מסוגן המאפשרות הגנה רחבה- פנימית והיקפית.

רבים חושבים שהשימוש במערכות אבטחה לדוגמת פימה מערכות אזעקה, מיועדות רק לעסקים ולבתי יוקרה, אך ההפך הוא הנכון, בשנים האחרונות יותר ויותר בתי אב בוחרים במערכות של חברת פימא אזעקות למיגון דירות, עסקים קטנים ובתים פרטיים.

חברת פימא אזעקות

חברת פימה אזעקה נחשבת לאחת מיצרניות מערכות האזעקה והמיגון הטובות בארץ ובעולם. מחירן של מערכות אזעקה פימה הבסיסיות נע בין 950 ₪ עד ל 1500 ₪ והן מתאימות לבין 6 אזורים עד 145 אזורים שונים ובתוספת תשלום ניתן גם להזמין כרטיס הודעות SMS לנייד.

מערכת אזעקה פימא כוללת שיטת תקשורת ייחודית לחברה, המשלבת תקשורת קווית, אלחוטית וסלולארית באופן אינטגראלי.

פימה מערכות אזעקה – מבנה וחלקים

 מערכת אזעקה פימה בסיסית מורכבת מקיבורד (באנגלית או עברית), גלאי נפח לפי מבנה הבית ומערכת סירנה פנימית וחיצונית הניתנת לחיבור לפלאפון הפרטי לצורך מתן התראה על הפעלת המערכת.

בנוסף ניתן לשלב למערכת אזעקה פימא גם מצלמות גלויות ונסתרות גלאי תנועה וזרקורים חכמים למתן מענה רחב יותר.

סוגי מערכות אזעקה פימה

מוצר הדגל של החברה הינה מערכת אזעקה פימה הנטר פרו 8-144 הנחשבת לאחת ממערכות זיהוי הפריצה הטובות בעולם. היא מתאימה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד וניתן להתקינה בעד 144 אזורים שונים.

מערכת מומלצת נוספת של פימה אזעקה היא קפטן 6 המיועדת לשישה אזורים, לוח הבקרה שלה הינו בעל ממשק ידידותי ונוח למשתמש המאפשר הפעלה וניתוק בצורה פשוטה ולכן מתאים מאוד למשפחות בעלות ילדים.

פימה אזעקה – התקנה

בין אם תבחר במערכת אזעקה של פימה או חברה אחרת אל תתפשר על איכות השירות, ההתקנה והאחריות. רק התקנה איכותית תבטיח שתקבל את המענה לפריצות שאותו אתה מחפש. תבדוק היטב מי חברת ההתקנה, בקש המלצות ואל תשכח לשאול לכמה זמן האחריות על ההתקנה והמערכת.

אם יש לך שאלות נוספות, התלבטויות וחששות בנוגע לבחירת מערכת של פימא אזעקות נשמח לעזור. באתר זה, ממגנים- כל עבודות המיגון והתקשורת, תמצא מידע נוסף על ציוד תקשורת, אבטחה ומיגון המתאימים לבתים ולעסקים ותוכל לקבל הצעות מחיר בלחיצת כפתור. כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך בטופס המצורף ותוך מספר דקות יחזרו אליך טלפונית עם הצעות מחיר משתלמות במיוחד.