מצלמות תנועה

מצלמת תנועה או מצלמת אבטחה? הכול על סוגי מצלמות

העין האנושית לא יכולה להיות בכל מקום. טווח הראייה שלנו מוגבל ובני האדם עדיין לא הצליחו לפתח עיניים מאחורי הגב. כמה טוב שיש טכנולוגיה כדי להמציא לנו מצלמות תנועה, אבטחה, מצלמות נסתרות זעירות ועוד. הידעת שהן יכולות לשמור לך על הבית אפילו יותר מהרוטווילר האימתני ביותר? כל הסודות והמחירים הטובים ביותר אצלינו!

מצלמות תנועה- ומה כדאי לבית?

אנשים רבים שחווים פריצות חוזרות ונישנות מגיעים למצב בו הם אומרים מספיק, כלו כל הקיצין! הגיע הזמן להתקין מצלמה שתצפצף ותתריע מפני פורצים לא רצויים. אם אתה מזדהה איתם ומחפש מצלמה איכותית לסביבת הבית או המשרד שלך, הכנו לך כמה דוגמאות למצלמות יעילות:

  • מצלמות נסתרות-  אחת המצלמות המתקדמות ביותר שמציעים לנו היום היא המצלמה הנסתרת. התקנתה מתאפשרת בכל מבנה וכמעט כחלק מכל מתקן, קטן כגדול. מטרתה להעביר באמצעות סרט וידאו את כל מה שנסתר מהעין ולכן משמשת מנהלי עסקים רבים שרוצים לוודא כי שום פעולה אסורה לא נעשתה מאחורי גבם כאשר הם נעדרו מן המקום, וגם אנשים פרטיים המבקשים לדעת מה קורה בביתם (ובעיקר לגבי מטפלים שאמורים לדאוג לאנשים היקרים להם ביותר…)
  • מצלמה נסתרת זעירה- כאשר יש חשיבות גדולה לכך שהמצלמה לא תתגלה (ולעיתים יש מקרים כאלה של חיים ומוות ביד המצלמה) עושים שימוש במצלמות נסתרות זעירות ולא בסוגי מצלמות תנועה לדוגמא.  האיכות של המצלמה הזעירה זהה לזו של כל מצלמה נסתרת רגילה והיא אף עשויה לעלות יותר מאחרות כמו הרבה דברים זעירים אחרים.
  • מצלמות אבטחה- בניגוד למצלמות הנסתרות שמעניקות את ההזדמנות לתפוס את הרעים בשעת מעשה, מטרתן של מצלמות האבטחה היא בעיקר להרתיע ולמנוע מראש מצבים של גניבות, פריצות ושדידות. אפשר להעמיד אותן במקום גלוי מחוץ לבית או בפנים והן לא פעם מסייעות לחוקרי המשטרה המגיעים לאיזור הפשע לאחר מעשה בתפיסת העבריינים.

מצלמת תנועה, אבטחה או אולי אינטרקום?

נכון, התקנת מצלמות היא דרך לא רעה להזהיר שודדים או אורחים לא קרויים בבית או בית העסק, אך זו לא הדרך היחידה שיכולה לתרום לך להשגת המטרה. בנוסף, מצלמת אבטחה אולי יעילה מאוד עבור בתים פרטיים שהגישה אליהם נוחה וקלה יותר, אך מה לגבי דירות בבניינים גבוהים? איך ניתן למנוע חדירה של גורם זר במקרים האלו?

מצלמת תנועה אולי טובה בלצלם את הדרכים והכביש, מצלמת אבטחה את החצר ואת פתחו של בתי קרקע, אך כשמדובר בדירות, יש לחשוב על דרך להגן על כל דיירי הבניין ולא על כל דירה באופן פרטני. ובאמת, בבניינים של ימינו, כמעט ואין לובי נטול מערכת אינטרקום שמשלבת בתוכה גם מצלמות, זיהוי קולי או ידני וכדומה.

האינטרקום מאפשר שליטה מתוך הדירה ויכולת לבחור את מי להכניס ואת מי לא. בנוסף, בעלי דירות רבים מבינים היום שלא די באינטרקום ומתקינים גם אזעקה לבית שתצפצף בקולי קולות ברגע שמישהו זר ינסה לפרוץ או יפתח את הדלת ותזמין את המוקד באופן מיידי.

מצלמות תנועה לרחוב, מצלמות אבטחה ואמצעי מיגון לבית!

כדי למצוא את המצלמה המושלמת והאיכותית ביותר צריך לחפש הרבה, להשוות מחירים בין המשווקים והיצרנים השונים ועוד, מה שמסתכם בלא מעט זמן וגם השקעה כספית. מחפש לחסוך? לנו יש את הפתרון! מלא את הטופס שבתחתית העמוד ותהנה באופן מיידי מהצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד ויעוץ מקצועי בחינם בכל הנוגע למיגון הביתי ומערכות תקשורת.