מצלמות אבטחה לבית

מצא היום מצלמות אבטחה לבית למיגון מרבי

עד עכשיו נתקלת במצלמות אבטחה ומצלמות נסתרות רק בסרטי אקשן? האמת היא שהן הצליחו לחדור גם לסביבה הביתית שלנו כבר ממזמן. מצלמות אבטחה בבית כל אחד יכול להשיג ולהתקין אך לא כולם יודעים איך מאתרים את המצלמה הטובה ביותר מבין כולן. רוצה לדעת הכול על מצלמות האבטחה? השאר איתנו!

כולם שווים בפני מצלמות אבטחה בבית

בעבר, האדם הממוצע לא היה מסוגל להרשות לעצמו לרכוש מצלמת אבטחה. המחיר שלה היה יקר והיא נתפסה כמשהו שיש רק בסרטים, לעשירי העיר או כחלק מעסקים גדולים ומצליחים. אך היום המצב השתנה; שוק המצלמות קיבל פרופורציות ומחירן של מצלמות אבטחה לבית על כל סוגיהן ירד לעלות סבירה שכל אחד יכול לעמוד בה.

לפי כך, עם מצלמות האבטחה לכל אדם יש את הזכות להגן על הבית שלו או עסקיו בקלות ובביטחון מלא שיש מאחוריו גיבוי, עוד עין ועוד אמצעי יעיל להרחיק גנבים ועבריינים מסוג אחר.

הסוד הוא לדעת מה טוב ומה לא

כמו עזרים ומכשירים רבים אחרים המשמשים אותנו לבית והמשרד, גם לפני רכישת מצלמת אבטחה בבית צריך לבדוק היטב מה כל מצלמה מציעה, אילו פונקציות יש בה ואילו לא, האם יש חלקים שצריך להחליף בתדירות מסוימת וכו'. הנה עוד כמה פרמטרים על קצה המזלג:

  • שאל את עצמך האם אתה מעוניין שהמצלמה תהיה גלויה לעיני כל או חבויה? אם היא נסתרת כדאי יהיה לבחור בגודל קטן ואפילו זעיר כדי שיהיה נוח להציב אותה במקומות אסטרטגיים מבלי לחשוש שיבחינו בה.
  • בדוק האם המצלמה יעילה גם לצילום לילי (רובן מותאמות לחושך, שכן הצורך לאבטחה גובר בעיקר בשעות הלילה).
  • חשוב לבדוק גם את מספר המטרים שהמצלמה מסוגלת לתפוס עם העינית שלה. המרחק יסייע לך להחליט היכן למקם אותה ואפילו כיצד לארגן מחדש את סביבת הבית או החצר כך שהרכוש היקר ביותר ייקלט לעיני המצלמה.
  • אם החלטת שאתה מתכוון להציב את מצלמת האבטחה בחוץ, כדאי שתדאג שיהיה לה כיסוי כלשהו שיגן עליה מפני רטיבות או שמש קיצונית, חול ואבק.
  • מהו מחירה של מצלמה שכזו? תתפלא עד כמה העלויות עשויות להשתנות בין החנויות והמשווקים בארץ. כדי למצוא דיל משתלם יהיה עליך להשוות בין לא מעט ביקורות ומחירים, לשוטט בחנויות ולשאול הרבה מכרים כמה הם שילמו ואיפה והאם הם מרוצים מהמוצר הסופי שקיבלו.
  • השקעת כסף רב במצלמת האבטחה החדשה שלך? קודם כל לוקחים את תעודת האחריות! אתה ודאי לא רוצה למצוא את עצמך מתחיל את כל החיפושים שוב ומשלם עוד כסף רק כי המצלמה שקנית התקלקלה לאחר יומיים וחצי של שימוש…

 בנוסף, תיקון או החלפה של חלקי המצלמה שיתקלקלו במהרה צפויים להסתכם גם הם בכמה מאות שקלים אך תעודת האחריות נועדה לחסוך לך אותם בטווח הזמן הנקוב.

מצלמות אבטחה לבית במחיר בטוח במיוחד!

עבר הרבה זמן מאז חשת שוב בטוח בבית הפרטי שלך? מלא את הטופס ונאתר עבורך את אמצעי המיגון הטובים ביותר לבית, המצלמות והאזעקות  במחירים הכי משתלמים בחינם, ללא כל התחייבות מצדך ובמהירות הבזק!