מערכת בקרת כניסה

העסק שלך עלול להיות פרוץ מדי! כך תמצא בקרות כניסה

לנהל עסק מרובה עובדים, מנהלים ופקידים זה לא משהו שכולם יכולים לעשות, ובטח שלא חובבנים. בין העבודה הבלתי הפוסקת על שיווק העסק, דאגה לאיכות השירות ושביעות רצונם של העובדים והלקוחות, יש לפקח גם על הכניסות והיציאות, לוודא שרק מי שמורשה להכנס יכנס ועוד. חושב שתסתדר גם בלי מערכת בקרת כניסה? בוא לבדוק את זה…

על סוגים של מערכות בקרת כניסה

למעשה, סביר להניח שניתקלת  בשלב מסויים באחת מהמערכות המתקדמות הללו אך לא היית מודע אליהן או שלא דמיינת שגם אתה תוכל לשלב אותן בבניין המשרדים שלך. הנה רשימה חלקית של היתרונות שיש לסוגי בקרות כניסה של היום:

  • תיעוד כניסות ויציאות- אתה סומך על מי שאתה מעסיק וזה חשוב ויפה. אך בשום מקרה לא יכולה להיות לך שליטה על זמני הכניסה והיציאה של העובדים ממקום העבודה, משך ההפסקות שהם לוקחים וכדומה. כאן לא מדובר על לשלוט במי נכנס אלא לפקח ולהבטיח כל פעם חדש את נאמנות ואמינות העובדים שלך.
  • בקרות כניסה למרחבים שבחוץ- משרד או עסק בדרך כלל לא מסתכמים ב-4 קירות ודי. כל השטח הסובב מבחוץ עלול לקרוא ללא מעט גנבים, פולשים, מרגלים וכל מיני מציצנים למיניהם. אם יש לך חומרים מסווגים במשרד וגם אם לא, ודאי לא היית רוצה להסתכן בחדירה לא רצויה אל האיזור היקר לך יותר מכל.

באמצעות מערכת בקרת כניסה ניתן לשלוט על שערי כניסה גדולים בחוץ, כניסה ויציאה מחניונים, לשלב מצלמות וידאו לכל מערכת ועוד.

  • כל הנתונים בפנים-  הפלט שיתקבל בכל פעם שיכניסו או יוציאו כרטיס כלשהו או יזדהו בפני המערכת בצורה כזו או אחרת יופיעו כל הנתונים הנדרשים בצורה אוטומטית לחלוטין וללא כל התערבות ידנית, וישמרו בזכרון המערכתי עד שתחילט שהגיע הזמן למחוק אותם; היום והתאריך, שעת הכניסה או היציאה, זהות הנכנס עם מספר פרטים אישיים וכו'.
  • ואפילו אפשר לקבל קצת פרטיות- נכון שהמטרה הראשית היא פיקוח והגנה, אך לא ניתן לשכוח שבאנשים עסקינן ויש להם את הזכות גם לפרטיות לפעמים. מערכות בקרת כניסה מוודאות שלא תהיה חדירה לפרטיות שלא לצורך ותמיד שומרות על הטעם הטוב מבלי לפגוע באף אחד מהצדדים.

מערכת בקרת כניסה לתיעוד ושיקוף מקסימלי

מערכות בקרת כניסה יחסכו לעובדים שלך זמן במילוי דפים וטפסים, ימנעו מהם את הצורך לענות על שאלות חוקרות ולא נעימות ויעשו את העבודה השחורה בשבילך בשקיפות מלאה.

בקרות כניסה הם העיניים שלך!

אתה לבד לא יכול לשלוט בכל פינה בעסק. צריך עזרה? השאר אצלינו את הפרטים שלך ונמצא עבורך את מיטב מערכות הבקרה והמיגון לעסק ולבית במהירות, בחינם לגמרי, וגם נשיג לך אותן במחירים הכי טובים שיש!