מערכת אזעקה ויסוניק

בוא לקרוא  על מערכת אזעקה ויסוניק !

חברת מוצרי האבטחה ויסוניק החלה את דרכה בשנת 1972 וכיום היא החברה המובילה בארץ ובעולם בכל הנוגע למערכות אזעקה. מערכת אזעקה visonic מתאפיינת באמינות גבוה, אורך חיים רב, חסכנות בחשמל, פשטות התקנה, פשטות הפעלה ומחיר משתלם.

אם ברצונך לקבל הצעת מחיר על מערכת אזעקה ויסוניק, אתה מוזמן כבר עכשיו לגלול את העמוד לסופו. שם תמצא חלון להשארת פרטיך האישיים- שם, טלפון ואזור מגורים. ללא עלות או התחייבות מצידך, תישלח המערכת הממוחשבת של פורטל ממגנים את הפנייה לאנשי מקצוע שמתמחים בהתקנה, תיקון ושדרוג של מוצרי ויסוניק.

היתרונות של אזעקה visonic

מערכת אזעקה ויסוניק היא מערכת אלחוטית, ולכן קלה מאוד להתקנה. היא פועלת על סוללה נטענת, סוללה עוצמתית שמחזיקה לאורך זמן רב. המראה של מערכת האזעקה אסתטי והגימור איכותי. ויסוניק אזעקה ישתלב יפה בכל עיצוב של בית או עסק.

הרגישות של המערכת ניתנת לכיוון, וכך אתה יכול לקבוע עד כמה היא תתריע מפני כל רעש או תנועה. הפיתוח הייחודי של ויסוניק אזעקה הוא בגלאי שיודע לזהות חיות מחמד ולהתעלם מנוכחותם. כך המערכת הופכת לאידיאלית במיוחד לבתים פרטיים. מערכת ויסוניק פועלת על-פי תפריט קולי, מה שמאפשר שליטה נוחה לכולם: ילדים ומבוגרים.

ויסוניק אזעקה לשליטה בכל הבית

חברת ויסוניק לא הסתפקה רק בפיתוח מערכת האזעקה הטובה בעולם, אלא גם פיתחה אותה בכדי להיות מערכת שליטה על מוצרי החשמל בבית. מערכת אזעקה ויסוניק מתחברת לארון החשמל שלך ומאפשרת לך לשלוט על כל מוצרי החשמל בבית בשלט רחוק.

תוכל להדליק את דוד החימום באמצעות שליחת דואר אלקטרוני, הודעת SMS, חיוג מהפלאפון הנייד או מהטלפון הקווי. לא משנה היכן אתה נמצא- ויסוניק אזעקה עומדת לשרותך. ואם כל זה לא מספיק, אזעקה visonic גם מאפשרת לך לחבר אליה שלל גלאים: עשן, נפח, הצפת מים ושבירת זכוכית.

 השאר את פרטיך וחסוך זמן, טרחה וכסף

פורטל ממגנים- כל עבודות המיגון והתקשורת, מאפשר לך להפוך את היוצרות. בהשארת פרטיך יצרו איתך קשר בעלי מקצוע שממתמחים במערכות של חברת ויסוניק. הם יציעו לך את המחירים שלהם ואתה תצטרך רק לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.