מערכות אינטרקום

חוששים להכניס כל אדם הביתה? התקינו מערכת אינטרקום לבית

כחלק ממנגנוני ההגנה לבית ולמקום העבודה, רבים לא מוותרים גם על התקנת מערכות אינטרקום איכותיות. האינטרקום מעניק את השקט והבטחון הנדרשים לכל אחד שכן הוא עוזר לנו לוודא בדיוק מי עומד להגיע אל פתח ביתנו בלי להיות מופתעים כשאולי כבר מאוחר מדי. לא אוהבים שדופקים לכם פתאום בדלת ללא הכנה מוקדמת? בואו לקרוא על פלאי הטכנולוגיה של היום!

מערכת אינטרקום לבית- מה היא מסוגלת להציע לכם היום?

  • נוחות- התרווחתם לכם על הספה לבושים בפיג'מה ולפתע יש צלצול מהשער בחצר? בזכות מערכת האינטרקום, לא תצטרכו לצאת החוצה אל הקור ולנעול נעליים רק בכדי לפתוח את השער בכוחות עצמכם. לחיצה פשוטה וזריזה על לחצן האינטרקום והאורחים שלכם יוכלו להכניס את עצמם.
  • תחושת בטחון- עם מערכת אינטרקום לבית, הבחירה מי יחדור אל המרחב הפרטי שלכם היא בידיים שלכם. פולשים ואורחים לא רצויים יאלצו להישאר בחוץ ורק את מי שאתם סומכים עליו תוכלו להזמין פנימה.

יש לציין כי האינטרקום של פעם השתכלל מאוד עם השנים והוא כבר לא ישן ומרופט עם רעשים איומים בקו. היום הוא מגיע עם מגוון של תוספות וחידושים שהופכים את כל העניין לפשוט, קל ובטיחותי לשימוש עבור כל אדם, ילדים ומבוגרים כאחד. איזה שכלולים למשל?

  • מצלמה-  המצלמה מאפשרת לנו לוודא את זהותו של האדם שצילצל לנו מעבר לזיהוי הקולי הרגיל. אנו יכולים לראות האם אותו אורח הוא מי שהוא טוען להיות, האם הוא נמצא לבד או בליווי של מישהו ואפילו מה הוא נושא איתו ומה הוא לובש. כך ניתן להעיף מבט עוד לפני שמדברים ופותחים את שער הכניסה ומקסימום, להעמיד פנים שאין איש בבית…
  • אינטרקום וטלפון במכשיר אחד- אחד החידושים המבוקשים ביותר. השילוב הזה יפתור אתכם מהצורך להחזיק שני מכשירים ושני חיבורים גם עבור האינטרקום וגם עבור הטלפון הקווי. כאשר האינטרקום יצלצל יהיה לו צליל מיוחד כדי שתדעו שלא מדובר בשיחה רגילה, ואת השער תוכלו לפתוח באמצעות מקשי הטלפון בהם אתם משתמשים כל הזמן.
  • גישה פרטית ללא מאמץ- יש לכם אדם קרוב שאתם נותנים לו את רשותכם להכנס ולצאת כרצונו מבלי לעשות שימוש באינטרקום? תוכלו לספק לו את קוד הכניסה והוא כבר יסתדר לבד.
  • טביעות אצבע- מנגנון טביעות האצבע קיים היום בהרבה מאוד מקומות שיש בהם אבטחה כבדה ולדוגמא בשדה התעופה ובבנקים. המערכת מזהה את הטביעה הייחודית לכל אדם ונותנת את אישורה או סירובה לכניסה אל השטח או הבניין.

מה חשוב לוודא לגבי המערכת הזו?

הדבר הראשון הוא תעודת האחריות. מערכות אינטרקום מסוגים שונים עשויות להתקלקל או להינזק וכדאי לדעת שיש לכם למי לפנות במידה וזה קורה. כך גם במקרה של תקלות תדעו שלא זרקתם את הכסף שלכם לחינם. הדבר השני יהיה לרכוש מערכות אינטרקום במקום איכותי ואמין שקיבלתם עליו המלצות טובות ממכרים.

לפני שהמתקין עוזב את הבניין, המשרד או בית העסק שלכם, אל תשכחו לבדוק האם המערכת פועלת כראוי. בקשו ממנו שירד למטה ויצלצל באינטרקום, דברו איתו ובידקו את איכות הקו, תקינות המצלמה וכדומה.

מיצאו עוד היום מערכות אינטרקום!

רוצים לעשות את החיים בבית להרבה יותר קלים וגם לקבל את הבטחון אותו אתם צריכים? השאירו את הפרטים אצלינו באתר ותוכלו לקבל הצעות מחיר ויעוץ מקצועי לגמרי בחינם מחברות מיגון ותקשורת ביתית להתקנת מערכות של אינטרקום, אזעקות וכדומה במהירות הבזק וללא כל התחייבות מצדכם.