מנעול קודן

מתעניין בסוגי קודנים לדלת או לשער? במערכות אינטרקום או אזעקה? זקוק לסיוע בהגעה להחלטה, למידע מפורט וייעוץ מקצועי? מלא את הטופס ופורטל ממגנים יעזור לך בהתקשרות עם אנשי מקצוע, נותני שירות וספקים אמינים.

מהו מנעול קודן?

רובנו מכירים את הקודנים המותקנים בכניסות למבנים, בניינים או בתים פרטיים, אותם קודנים בדמות לוח מקשים לדלתות ושערי כניסה, אך ישנו גם סוג נוסף, מנעול קודן הוא קודן לדלת כניסה שהינו חלת מידית הדלת או מותקן בצמוד אליה.

התפקיד שקודן זה ממלא זהה לקודנים המוכרים האחרים, מטרתם של כל הקודנים היא לאפשר פתיחת דלת בצורה פשוטה ללא צורך במפתח, מה שגם מבטיח שהדלת נותרת נעולה הרמטית מלבד כאשר מקישים את הקוד המוסכם, אז ניתן לפתוח אותה ולהיכנס ללא מפתחות.

אם בעבר שימוש בקודנים היה נפוץ בעיקר בבנייני משרדים, במפעלים ובמוסדות ומבנים ציבוריים, כיום ניתן לראות שגם לקוחות רבים מן המגזר הפרטי בוחרים לעבור לקודן, אם זה בבניין משותף, אם זה בשער כניסה לשטח פרטי או חניה ואם בכניסה לבית על הדלת עצמה.

בחירת קודן – להכיר את האופציות ולבחור בקודן המועדף

הבחירה בקודן זה או אחר, מנעול קודן, קודן אינטרקום, קודן חוץ או קודן פנים, תלויה בהעדפה ובנוחות האישית וכן בצרכי ומאפייני המבנה, ההמלצה הטובה ביותר היא לערוך הכרות עם סוגי הקודנים הקיימים ולבחור בהתאם לרצון ולסכום שאתה מוכן לשלם תמורת המוצר.

בוא לקבל את כל המידע הרלוונטי, בצורה מסודרת ונוחה, בלי לטרוח, המלצות על מיטב החברות המשווקות מוצרי מיגון ותקשורת ואנשי המקצוע המנוסים בתחום, השאר לנו את פרטיך ונחזור אליך עם מבחר הצעות מחיר משתלמות.