טכנאי אזעקות

במה האזעקה תורמת לחייך?

כולנו רוצים להרגיש מוגנים ובטוחים. תחושת הביטחון מושגת כשאתה יודע שיש מי ששומר עליך ושיש על מי לסמוך. אזעקה היא הפתרון החסכוני והיעיל ביותר בכדי להשיג את ההרגשה הזו. בין אם זה לבית פרטי, לבניין משותף, חנות או משרד, אזעקה מספקת הגנה עליך ועל הרכוש שלך.

טכנאי אזעקות נדרש לביצוע עבודות התקנה ותחזוקה. הוא לא מי שיענה לקריאת האזעקה, אבל הוא האיש לדאוג שהיא תפעל ברגע האמת. אזעקה פועלת על פי תנועה, קול או חום גוף. איש מקצוע מיומן ידע להתאים עבורך את האזעקה הנכונה שתעניק כיסוי מלא לשטח המבוקש ותפעל ביעילות ברגע האמת.

איך האזעקה פועלת?

יש שני סוגים של אזעקות: אזעקה שקטה ואזעקה רועשת. שתיהן, מרגע שזיהו פריצה, מחייגות אוטומטית למוקד אבטחה ומודיעות למרכזייה על הפריצה. ניתן גם לקבוע שהאזעקה תחייג אליך ואתה תקבע כיצד לטפל במקרה.

היתרון של האזעקה השקטה היא שהיא לא מבריחה את הפורץ ומגבירה את הסיכויים לתפוס אותו בשעת מעשה. היתרון של האזעקה הרועשת היא לגרום לפורץ להילחץ ולרוב גם מניסה אותו מבלי לממש את מטרותיו.

להיעזר בייעוץ של טכנאי אזעקות

כאמור, טכנאי אזעקות יוכל להמליץ על האזעקה הנכונה עבור הרכוש שלך. יש אספקטים רבים לקחת בחשבון לפני שבוחרים את סוג האזעקה: מידת הרגישות של החיישנים (שלא תמצא את עצמך מטורטר מכל רוח או רעש), השטח שהחיישנים צריכים לכסות, האם האזעקה תהיה רועשת או שקטה ותוך כמה זמן היא תיפסק.

אנו ממליצים לך שלא לשבור את הראש בשאלות הללו. אתר ממגנים- כל עבודות המיגון והתקשורת, מציע לך את שירותיו למציאת טכנאי אזעקות במהירות ובחינם. השאר את פרטיך האישיים (שם, טלפון ואיזור מגורים) בסוף העמוד, ומרגע זה לא תצטרך להתאמץ עוד.

המערכת הממוחשבת של אתר ממגנים תישלח את פנייתך אל טכנאי אזעקה באזור מגוריך. הם יצרו איתך קשר, ישמעו את פנייתך וכבר יוכלו להציע לך הצעת מחיר. מהמבחר שיצור עימך קשר תבחר באיש המקצוע המשתלם ביותר. כל הטכנאים שעובדים עימנו הם מקצועיים ואמינים, כך שתוכל לסמוך על עבודתם.