התקנת מערכות מיגון

מחפש מערכת מיגון יעילה לבית? מצא אותה כאן!

אנשים אשר לא חשים בטחון בבית הפרטי שלהם, בעלי עסק שחוששים מפני חדירות זרות וכו' מחפשים אחר עוד ועוד פתרונות איכותיים ויעילים להגנה מקסימלית על היקר להם. חושב על התקנת מערכות מיגון אך לא יודע מהן האפשרויות ואיפה למצוא אותן? טוב שהגעת לפורטל ממגנים, בוא לקבל את כל הפרטים!

באיזו מערכת מיגון אתה בוחר?

היום יש שיטות רבות למגן כל סוג של מבנה או איזור התורמות להרגשת הבטחון והיציבות בעסק או בבית. ממערכות אינטרקום דרך גלאים וכלה במצלמות אבטחה משוכללות ועוד, כל אחד יכול לבחור את האמצעי הטוב ביותר עבורו שיהיה גם בטווח המחירים הרצוי לו. הנה כמה דוגמאות לביצוע התקנת מערכות מיגון:

  • מערכות אזעקה- האזעקה תופעל ברחבי המבנה באמצעות גלאים מיוחדים בכל פעם שיכנס אליו גורם שלא ידע לנטרל את מערכת האזעקה בעת הכניסה. המערכת לרוב מחוברת למוקד שיצלצל אל בעל הבית בעת שהאעזקה תפעל על מנת לוודא שאכן מדובר בנוכחות זרה בשטח וכי היא לא הופעלה בטעות ואז ינקוט בצעדים הדרושים.
  • מצלמות אבטחה- מצלמה היא אמצעי מיגון יעיל משום שיש ביכולתה לתעד את המתרחש בחדר מרוחק או חשוך שאיש איננו מאבטח או שומר עליו. ניתן למצוא אותן בעיקר בבתי עסק, משרדים וחברות גדולות המציבים שומר אחד בכניסה למבנה והוא זה שמפקח על כל המשרדים באמצעות מצלמות האבטחה.

את מצלמות האבטחה לבית ניתן להתקין למשל מחוצה לו ולראות את המתרחש בחוץ מפנים הבית באמצעות מערכת מתקדמת ומשוכללת. כך אפשר להחליט מבלי לצאת החוצה אם רשות הכניסה לאורח הינה מותרת או לא.

  • גלאים- את הגלאים הקטנים אפשר לחבר לחלונות הבית, לדלתות ואפילו לוילונות. הם רגישים לתנועה ולמגע באיזורים הללו ויתריעו על ידי צפצוף במידה ובאמצע הלילה יכנס אורח לא קרוא אל השטח המאובטח.
  • מערכות אינטרקום- גם היא נחשבת מערכת מיגון משום שהיא מונעת מלכתחילה את הכניסה לאיזור הבית או העסק. מערכות האינטרקום של היום יכולות לכלול גם מצלמות, אינטרקום טלויזיה, אינטרקום מקודד וכדומה.

מה לבדוק לפני התקנת מערכות מיגון

לאחר שנפלה ההחלטה לגבי מערכת המיגון עצמה, יש לבחור את היצרן או המשווק שלה. כאן יש לשים לב שסוגרים עסקה עם חנות מובילה ויצרן אמין שיש עליו המלצות, לוודא כי מתקבלת תעודת אחריות ברת תוקף סביר, לבדוק כי התקנת מערכות מיגון נעשתה בצורה טובה ואיכותית (אפשר בקלות לבדוק זאת עוד בנוכחות המתקין), וכדומה.

רוצה להשוות מחירים עוד היום ולמצוא לך מערכת מיגון משוכללת? השאר את הפרטים כאן בממגנים- כל עבודות המיגון והתקשורת, ותהנה מפניות של יצרנים ומתקינים במהירות ובקלות, בחינם לחלוטין וללא כל התחייבות מבחינתך. לחיי בית בטוח יותר!