בקרת כניסה ביומטרית

בקרת כניסה ביומטרית לפיקוח על העובדים במשרד

נמאס לך לדאוג לכרטיסי עובד עבור העובדים שלך כל פעם מחדש? את מערכת הכרטיסים הקדומה מחליפות היום מערכות בקרת כניסה מתקדמות הרבה יותר, המבוססות על קוראים ביומטרים. בוא לגלות מה יש ליצרניות מערכות המיגון לספק לך היום וגם תוכל להשוות בין מחירים כבר בדקות הבאות, הכול כאן בפורטל ממגנים!

בקרת כניסה ביומטרית- מאפיינים כלליים

אם בעבר כל עובד שהיה מגיע למשרד או למפעל היה צריך להעביר כרטיס קרוע או מתפרק במכונה ישנה, הרי שהיום הדברים יעילים לאין שיעור.

המערכת הביומטרית פועלת לפי זיהוי טביעות אצבע ועל ידי כך מנטרלת את הצורך לשאת את כרטיס העובד בכל עת ולשמור שלא ייגנב. מעבר לכך, בניגוד לכרטיסים, לא ניתן להעביר טביעות אצבע בין העובדים ולכן המערכת הזו מספקת הגנה, תיעוד ובקרה ברמה גבוהה ויעילה יותר.

לאחר שמהערכת תזהה את האדם המבקש אישור כניסה היא תפתח לו את הדלת או שער הכניסה רק באותו הרגע ולאחר זיהוי מדוייק, בצורה אוטומטית לחלוטין וללא צורך בשומר, איש אבטחה או נציג מטעם החברה.

בנוסף, המערכת יודעת לנהל את המידע שמוכנס אליה, להוסיף אליה עובדים בכל עת, להגדיר הרשאות כניסה, לנהל את הדלתות ואת הזמנים בהם הן אמורות להפתח ולהנעל, מעקב אחר יציאות וכניסות של עובדים ואורחים, וכן היא דואגת לגיבוי המידע, להצגת דוחות ועוד ועוד.

חושש שמערכת שכזו עלולה להיות לא סטרילית מספיק ולסכן את בריאות העובדים במשרד אותו אתה מנהל? תוכל להסיר כל דאגה מלבך, שכן במערכות המתקדמות מתקיימת סטריליזציה במיקום טביעת האצבע שאחראית על השמדת רובם הגדול של החיידקים.

ולבסוף אך לא פחות חשוב, יש באפשרותה של מערכת בקרת כניסה ביומטרית גם לזהות טביעות אצבע מזוייפות ולמנוע את שיכפולן, וכך שומרת על מידת אבטחה גבוהה בכל עת.

עובד קשה כל משך היום ואין לך זמן לטלפן לחברות מיגון ולהשוות מחירים? השאר כמה מהפרטים החיוניים שלך כאן אצלינו ותהנה מהצעות המחיר שיזרמו אליך במהירות ללא מאמץ, התחייבות או תשלום מצדך!