אינטרקום ביתי

מצא אינטרקום לבית פרטי עוד היום!

אם חשוב לך להיות בשליטה גם מחוץ לבית ולא רק בתוכו, ואם בטחון בני המשפחה שלך הוא אצלך מעל הכול, דע כי אתה זקוק למערכת של אינטרקום ביתי. קבל באמצעות פורטל ממגנים את כל הפרטים והמחירים על מערכות התקשורת שיש היום בשוק לבית או לעסק שלך.

אינטרקום לבית משותף לבטחון הדיירים בבניין

קיימים כמה הבדלים מהותיים בין בית דירות משותף לבין בית פרטי, אך הבולט מכולם הוא העובדה שבבניין מגורים רב קומות יש לכל דייר פחות שליטה על האורחים הנכנסים לשטח המגורים מאשר לבעל בית פרטי.

מי שיושב בית משלו והוא הדייר היחיד בו, לו ורק לו זכות הבחירה בין מתן רשות כניסה לאי מתן רשות, על אחת כמה וכמה אם הוא השכיל להתקין מערכת אינטרקום משוכללת המצויידת גם במצלמת אבטחה.

אך מה במקרה של דירה גבוהה בבניין שהמרחק והגישה בינה לבין דלת הכניסה הוא רב? כל ועדי הבתים כבר יודעים שיש צורך במערכת אינטרקום לבית משותף.

באמצעות המערכת הזו, לכל דייר בבניין יש את לוח הלחצנים שלו בתוך הדירה ויש לו את היכולת לבחור את מי להכניס אל תוך הבניין ואת מי לא. יש לציין כי היום קיימות תוספות והרחבות רבות למערכת האינטרקום הישנה שמטרתן ליעל את המערכת ולהגביר את תחושת הבטחון בתוך הדירה, למשל מצלמות ומסך טלויזיה קטן, זיהוי באמצעות טביעות אצבע ועוד ועוד.

כמה עולה אינטרקום ביתי?

על השאלה הזו קשה לענות באופן חד משמעי משום שיש הרבה סוגים שונים של מערכות אינטרקום. דוגמא למערכת אינטרקום ביתי אחת למשל היא אינטרקום המשולב בטלפון ומאפשר גישה אל שער הכניסה בבית, שיחה קולית עם האורח שמעבר לקו באמצעות הטלפון והלחצנים שבו בלבד.

דוגמא שנייה תהיה אינטרקום לבית משותף שיש בו זיהוי קולי ורק דיירי הבניין שהזדהו בפניו בעבר והטמיעו את קולם במערכת יורשו להכנס אל שטח הבניין, ולא רק באמצעות קוד שמישהו בקלות יכול היה להעביר להם. ובנוסף, אין לשכוח שכל יצרן אינטרקום או משווק קובע את מחיר המערכת שלו והוא בדרך כלל גם בר שינוי.

זקוק למערכת אינטרקום לבית פרטי? בחר לך מחיר!

מתעניין במערכות תקשורת לבית? חושב שיש לך צורך במערכת אינטרקום לבית פרטי? השאר את הפרטים שלך בטופס הבא ונפנה אליך במהירות הבזק ובחינם לחלוטין יצרנים ומתקינים מובילים של מערכות תקשורת מתקדמות.