אינטרקום אלחוטי

אינטרקום אלחוטי לשער- יעילות ונוחות במכשיר אחד!

אין ספק שחשיבותן של אמצעי המיגון והתקשורת בבית ובמיוחד בעסק היא גדולה, אך לא תמיד קל ונוח לתפעל את המערכות המורכבות והיקרות הללו. יש לך שטח גדול ואתה רוצה להיות מסוגל לפתוח שערים מכל פינה בבית? לא רוצה להיות כבול ללוח לחצנים מסורבל של מערכת אינטרקום לשער? גלה הכול על אינטרקום אלחוטי לשער, הפלא הטכנולוגי המרשים מכולם!

סוגים נפוצים של מערכת אינטרקום לשער

כולם מתוודעים לפחות פעם אחת בחיים למכשיר האינטרקום הפשוט- אותה קופסה בולטת בעלת כפתורים הממוקמת בפתח הבניין או השער והמתחברת ללוח אחר בתוך דירה, משרד או בית.

זוהי מערכת האינטרקום הקדומה ביותר ועל אף שהיא פשוטה לתפעול, היא לא כל כך יעילה כשמדובר במפעל המתפרש על פני שטח גדול מאוד או בניין רב קומות ומשרדים. ומדוע? משום שהדרך היחידה דרכה האורח יקבל מענה והשער יפתח, או שתיתכן תקשורת בין העובדים עצמם תהיה באמצעות גישה לאותה הקופסא או לוח.

אז מה קורה במידה והשטח רחב ולוקח זמן רב להגיע ממקום למקום? מצבים כאלה עשויים לגרום לתקלות ודיחויים מיותרים, המתנות מרובות ולא רצויות, ובאופן כללי לחוסר יעילות משווע. אילו חלק מהסיבות שבזכותן בעלי עסקים מבינים יותר ויותר את חשיבותה של מערכת אינטרקום אלחוטי לשער.

אינטרקום אלחוטי לשער- לפתוח את השער מכל מקום בבית!

עצם המילה "אלחוטי" מעידה על יתרונה הגדול של מערכת האינטרקום הזו. העובדה שדרך ההתקשרות איננה עוד דרך חוטים כבעבר, מקלה ביותר על המשתמשים בה ונותנת להם מרחב פעולה בלתי מוגבל בגבולות שטח הבית והחצר, המפעל וכדומה.

איך מערכת האינטרקום האלחוטית פועלת בעצם?

הרעיון הוא שניתן יהיה לפתוח למעשה את הדלת או את השער בחוץ מבלי להגיע עד לקופסת האיטרקום וללחוץ על הכפתור. לצורך העניין עושים שימוש במכשיר אלחוטי כלשהו שיהיה מסוגל להפעיל את מנגנון פתיחת השער מכל מקום בבית.

דרך אחת לעשות זאת היא באמצעות מתאם אינטרקום לטלפון האלחוטי לדוגמא. מנהלי עבודה, מאבטחים וכדומה יכולים לשאת איתם מכשיר טלפון קטן בכיס ובכל פעם שהם מקבלים קריאה דרך השער הם יכולים לפתוח אותו בקלות, במינימום של מאמץ ומבלי לשנות את המקום בו הם נמצאים.

למה עוד יכול לשמש אותך אינטרקום אלחוטי בבית?

האינטרקום האלחוטי מיועד בראש ובראשונה לתקשורת בין אנשים רחוקים ומסוגל לסייע בהקשבה לכל אשר מתרחש בחדרים הרבים בבית מבלי להמצא בהם באופן פיזי ממשי. המערכת מאפשרת למקם את המכשירים בכל מקום בו בוחרים; חדר התינוק, החצר וכדומה, לתקשר גם כשרחוקים אחד מהשני ולהיות בשליטה על הנעשה בשטח כולו ללא יוצא מן הכלל.

בדרך כלל התקנת המערכת האלחוטית איננה דורשת עבודה מרובה או מסובכת, היא מהירה וגם השימוש באינטרקום הוא מיידי.

במערכות המשוכללות יותר אפשר אפילו לשלב מסך טלויזיה שיקלוט ויעביר את התמונה המצולמת למרחק של 100 מטרים ויותר מכך, וישנם מכשירים שיעשו זאת אף בלילה כשחשוך מאוד. ניתן להוסיף ולומר כי המכשירים מופעלים על ידי סוללות נטענות, אפשר לקיים בהם גם שיחות ועידה של כמה משתתפים והם פשוטים לתפעול.

קבל הצעות מחיר עבור מערכת אינטרקום לשער עוד היום!

לא בטוח אם זה המכשיר לו אתה זקוק? מעוניין להשוות מחירים כבר בשעות הקרובות ולהגיע להחלטה ביתר קלות? מלא את פרטיך כאן בממגנים- כל עבודות המיגון והתקשורת וקבל את כל הפרטים וההטבות במהירות, בחינם לחלוטין וללא כל התחייבות מהצד שלך!