אזעקה לבית

התקנת אזעקות לבית? אי אםשר בלעדיהן!

פורץ נכנס הביתה והכלב לא עשה את העבודה? לא משתגע על הרעיון של התקנת סורגים? אזעקה לבית פרטי תהיה כנראה אפקטיבית יותר מכל אמצעי הרתעה אחר שקיים היום. כל המידע על סוגי אזעקות, איך לעשות את הבחירה הנכונה וגם הדובדבן שבקצפת- איך מתקינים מערכת אזעקה ביתית שלא תעלה כמו כל הבית, אצלינו באתר.

אזעקה לבית – לא רק לפחדנים

היום כל אחד צריך להגן על עצמו, על רכושו ועל בני ביתו. עם אחוזי הפשיעה ההולכים ומתעצמים, לא רק אנשים הידועים כפרנואידים זקוקים למערכת הגנה שכזו ובעיקר אם הם מתגוררים בבתים מנקרי עיניים, מחזיקים סכומי כסף גדולים בבית או צוברים עם השנים רכוש רב ויקר.

כשיש אנשים מבוגרים בבית ואור יום בחוץ, הדאגה והחרדה מפני פורצים עשויה להיות מופחתת. אך מה קורה בשעות החשוכות כשכל בני הבית ישנים עמוק? או למשל כשאין מבוגר בסביבה אלא רק ילדים שאינם יכולים להתגונן בעצמם? אז באמת תידרש התקנה של מנגון מפותח ובטוח כגון אזעקה לבית פרטי.

איך בוחרים אזעקה לבית פרטי?

עם הזמן פותחו עוד ועוד סוגים וזנים של אזעקות, אך העיקרון והמטרה שלהן נותרו כשהיו- להגן טוב יותר על האיזור הביתי כשאין איש בבית וגם בשעות הקטנות של הלילה.

למרות שישנן היום אזעקות יקרות מאוד, גם היום לא חייבים לרוץ ולקנות מערכת אזעקה גרנדיוזית אם מצב הכיס לא מאפשר זאת. גם מערכת הגנה פשוטה בצורת מגנט הנצמדת לדלתות הרב בריח בבית או החלונות הגדולים בסלון ובחדרים ומתריעה על חדירה של גורם זר עשויה להיות יעילה למדי ולענות על הדרישות הבסיסיות.

יש לציין כי המערכת עצמה לא חייבת להמצא בתוך הבית עצמו אלא גם בחוץ ועל ידי כך לגונן גם על האיזור הסובב את הבית. בנוסף, רוב המערכות המתקדמות יכולות לתפקד גם במקרים של הפסקות חשמל באמצעות בטריה.

אז מהי הבחירה הנכונה? איזו אזעקה תספק הגנה מקסימלית 24 שעות, 7 ימים בשבוע? הנה כמה טיפים:

  • יש לבחור את האזעקה הביתית קודם כל לפי התקציב. זהו האמצעי הראשון לעשות סינון יעיל מאחר ומחיריהן של המערכות הללו הם בדרך כלל לא זולים (טווח המחירים יכול לנוע בין 1500 שקלים ועד 6000 שקלים ואף יותר)
  • אם אתה נמצא בעיצומו של בניית בית חדש ויודע שתרצה בעתיד להתקין מנגון של אזעקות לבית, כדאי לעשות זאת לפני שהבנייה תושלם ובמיוחד במהלך התקנת מערכת החשמל והחיבורים בבית.
  • אזעקות הוא לא דבר שכדאי לזלזל בו ולכן לא רצוי לבצע רכישה מעסק שאיננו מוכר מספיק ואין לו ניסיון בהתקנת מערכות שכאלה. חשוב לעשות השוואה מקיפה לפני הרכישה ולפנות רק אל העסקים המורשים המומלצים.
  • כדאי לוודא שניטרול האזעקה באמת מתבצעת אך ורק עם הקוד הסודי שניתן לך ולא על ידי כל אחד.

אזעקות לבית מכל הסוגים

מחפש פתרונות נוספים למיגון הבית, סוגי אזעקות או מצלמות אבטחה? השאר אצלינו כמה פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך מיד עם הצעות מחיר משתלמות ומיוחדות לגולשים שלנו בחינם לחלוטין!